СТО по ремонту вантажних автомобів, автобусів, прицепів   Ремонт гидробортів і гидроциліндрів   Зварювання

 

Вантажна

СТО Ремонтер

 

 

 

Станція в Києві

 

 (050) 414-88-98

 (067) 434-11-09

 

вул. Бориспільська, 181 ВГ

Карта проїзду до нас в Києві

 

 

Станція в Борисполі

 

 (050) 382-72-72

 (067) 434-11-08

 

вул. Бежівка, 97

Карта проїзду до нас в Борисполі

 

Загальна лінія з усіх питань:  (067) 550-21-10  (багатоканальний)

УКР   |   РОС

ГОЛОВНА  |  ПРО КОМПАНІЮ  |  КОНТАКТИ в КИЄВІ  |  КОНТАКТИ в БОРИСПОЛІ  |  ВАКАНСІЇ

Ремонт і запчастини гальмових супортів Ремонт і балансування карданних валів Ремонт пневматики і гальмових систем вантажівок Підвісні підшипники для карданних валів Хрестовини для
карданних валів
Прокачка поворотних осей вантажівок і причепів Ремонт причепів і напівпричепів, реставрація осей Ремонт компресорів вантажівок, запчастини компресорів Ремонт електрики (ліхтарі, фари, гірлянди) Ремонт гидробортів, встановлення гідроборта
на вантажівку

 

Роботи та діагностика:

 

 

Роботи на вантажній СТО

 

Комп'ютерна діагностика

вантажівок та автобусів

 

3D регулювання

розвалу і сходження коліс

 

Ремонт коробки передач

 

Зварювальні роботи

 

Ремонт двигуна

 

Ремонт електрики

 

 

Блок циліндрів:

 

 

Ремонт блока циліндрів

 

Шлифування колінвала

 

Ремонт головки блока

 

циліндрів

 

 

Сервісне обслуговування:

 

 

Mercedes

 

MAN

 

DAF

 

Renault вантажні

 

Renault Master / Mascott

 

Iveco

 

Scania

 

Ford Transit

 

Mitsubishi Canter

 

Причепи і полупричепи

 

Швидкий дрібний ремонт

 

 

Запчастини вантажівок, автобусів, причепів:

 

 

Колісні диски

 

Ресори

 

Стрем'янки

 

Супорти

 

 

Гідравліка вантажівок:

 

 

Ремонт гідробортів та

гідроциліндрів

 

Заміна і ремонт РВТ

 

Ремонт рухомої підлоги

 

Запчастини гідробортів

 

Встановлення гідравліки

на вантажівки

 

 

Пневматика вантажівок:

 

 

Ремонт пневматики та

гальмових систем

 

Запчастини для

пневматики вантажівок

 

Ремонт гидробортів
Розвал і схождення коліс
Діагностика вантажівок

 

Вакансії на СТО Ремонтер

 

 

Наша компанія СТО «Ремонтер» працює на ринку ремонту вантажного і комерційного транспорту з 2003 року - в цілому більше 20 років. В даний час в нашій компанії працює 60 чоловік. Ми виконуємо післягарантійне обслуговування вантажних автомобілів, причепів і мікроавтобусів, що дає нам змогу мати постійний потік клієнтів на ремонт і обслуговування комерційного транспорту. Крім цехів загального ремонту транспорту, в нашій компанії є вузькоспрямовані сервіси - ремонт і монтаж гідробортів, кранів-маніпуляторів, гідроциліндрів, самосвальних гідравлічних систем, карданних валів, головок та блока циліндра двигуна, шліфування колінвалів. Також в нашій компанії є діагностичне обладнання для перевірки ходової частини автомобіля, розвалу-схоження коліс, а також перевірки роботи всіх електро- і пневмосистем автомобіля.

 

Поточні вакансії: 

 

Автослюсар по ремонту
ходової частини

Автослюсар по ремонту
гідравліки

 

Автоелектрик

Майстер-приймальник

 

Завантажити анкету    Заповнену анкету надсилайте на E-mail: remonter1@meta.ua

 

Загальна площа ремонтної зони нашої компанії більш ніж 2000 кв.м. Також на території є власні складські приміщення площею понад 800 кв.м., де постійно знаходиться в наявності широкий асортимент запасних частин (близько 13000 найменувань). 4 машини доставки здійснюють безперебійне підвезення запасних частин в ремзону СТО зі складу та від партнерів. Ще одна відмінність нашої компанії полягає в тому, що у нас є дві бази СТО. Одна розташована в Києві, а інша в Борисполі. На кожній базі в Києві і в Борисполі є 8 постів по ремонту та обслуговуванню вантажівок. Ця перевага дає нам можливість забезпечити високу пропускну здатність і збільшити швидкість ремонту та обслуговування автомобілів наших замовників.

 

Ремонт грузовиков на СТО Ремонтер Киев  Вакансии СТО Ремонтер

 

Амбіції нашої компанії лежать в області створення сучасного СТО європейського рівня - і за оснащенням, і за високою професійною підготовкою персоналу, а також за зовнішнім виглядом приміщень та території. Ми постійно вдосконалюємо роботу кожного підрозділу та ділянки до найвищого можливого рівня виконання робіт і ретельно погоджуємо роботу підрозділів один з одним. У найближчі три роки ми плануємо побудувати ще два нових ангара, а також відкрити ділянку ремонту кондиціонерів та автономних автомобільних опалювачів (грубок), запустити велику ділянку шиномонтажу для комерційного вантажного транспорту. Кожен з цих наведених компонентів доповнить наявну інфраструктуру і дасть нам можливість надавати максимально повний комплекс послуг для наших клієнтів.

 

Ремонт грузовиков в Киеве  Вакансии на СТО

 

Клієнти вимагають все більш високої якості та швидкості виконання робіт по ремонту. Ми прагнемо до комплексного ремонту автомобіля замовника - від зміни гуми до капітального ремонту двигуна і електронних систем автомобіля, що дозволяє клієнтам заощадити час і кошти. Ми робимо роботи будь-якої складності в максимально стислий термін, за рахунок наявності висококласного діагностичного обладнання, спецінструменту і високої кваліфікації всіх наших працівників - як слюсарів, так і керівників.

 

У нашій компанії працює більше 30 чоловік з безперервним стажем понад 8 років. За роки роботи 26 осіб розширили свою кваліфікацію або набули нову професію. На території СТО в Борисполі побудовані нові ремонтні, виробничі та побутові приміщення. Співробітники компанії проходили навчання за кордоном в компаніях Wabco, ZF і отримали іменні європейські сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Нами накопичений колосальний досвід по вирішенню найважчих завдань в галузі ремонту та обслуговування комерційного транспорту. Найдосвідченіші співробітники, за сформованою в нашій компанії традиції, передають свій досвід і знання знову найнятим людям. Чекаємо нових кваліфікованих і прагнучих розвиватися співробітників - в нашій компанії для цього створені всі можливості!

 

 

2024 р. ©  СТО РЕМОНТЕР

 

(067) 550-21-10
Київ, вул. Бориспільська, 181 ВГ

 

(050) 382-72-72
Бориспіль, вул. Бежівка, 97

 

Розвал та сходження коліс

 

Ремонт коленвала та клапанів

 

Ремонт блока циліндрів

 

Ремонт гідробортів

 

Ремонт причепів та полупричепів

 

Ремонт коробки передач

 

 

Головна

 

Про компанію

 

Контакти

 

Комп'ютерна діагностика

 

Роботи на вантажній СТО

 

Зварювальні роботи